O Firmie

Fachowość, jakość i profesjonalizm… z takim podejściem, już od blisko dwudziestu lat realizujemy zlecenia dla najbardziej wymagających klientów z kraju, Europy i innych kontynentów.

Zakres działalności

Działamy na rynku instalacji przemysłowych branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej i chemicznej od 1999roku. Zdecydowana większość naszych zleceń realizowana jest dla przedsiębiorstw przemysłu spożywczego, głównie mleczarskiego. Naszą specjalizację stanowi kompleksowe wykonawstwo instalacji procesowych i technologicznych ze stali nierdzewnych oraz montaż kompletnych linii technologicznych.

Poniżej znajdą Państwo dokładną listę oferowanych przez nas usług.

  • montaż instalacji procesowych i technologicznych ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych
  • prefabrykacja i montaż aparatów i urządzeń typu: skid, stacje CIP, tablice – przełącznice, niewielkie zbiorniki bezciśnieniowe
  • prefabrykacja i montaż konstrukcji typu: podesty, platformy i pomosty obsługowe dla urządzeń technologicznych, schody , barierki, konstrukcje wsporcze
  • demontaże i relokacje urządzeń i instalacji
  • remonty i modernizacje istniejących linii technologicznych
  • montaż instalacji chłodniczych dla przemysłu spożywczego
  • montaż instalacji ciepłowniczych

Wykwalifikowana kadra

Za niezaprzeczalnym sukcesem firmy REMI s.c. stoją ludzie. To im zawdzięczamy realizację nawet najtrudniejszych zleceń. Zarówno kadra kierownicza, jak i szeregowi pracownicy tworzą zespół fachowców, którym można replicas relojes zaufać. Doskonale wykwalifikowany personel tworzą doświadczeni monterzy i spawacze posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia. Jako firma staramy się wspierać ich rozwój, bo od tego – w głównej mierze – zależy zadowolenie naszych klientów.

Zaplecze

Naszym atutem jest  własne zaplecze wytwórcze w postaci warsztatu. Warsztatu, w którym możemy prefabrykować poszczególne elementy linii technologicznych, takich jak: aparaty, urządzenia, zbiorniki, konstrukcje.

Profesjonalizm, doświadczenie i dbałość o najdrobniejsze szczegóły to cechy które charakteryzują firmę REMI s.c. Już dziś mogą się Państwo przekonać, że mają one odbicie również w rzeczywistości. Zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w realizacji każdego zlecenia.

Współpraca z nami = powodzenie Twojego przedsięwzięcia!!!